26.01.2013
  Jańskie Łaźnie
  26.01.2013
  Pec pod Śnieżką
  Czerwona Woda
  INFORMACJA

  SKIPARK Červená Voda, Buková hora, Góry Orlickie

  Ośrodek narciarski SKIPARK Červená Voda zbudowany na wzboczach góry Bukowa góra w górach Orlickich. Ośrodek narciarski oferuje klientom warunki zaplecza na poziomie europejskim.

  Bezpośrednio po przyjeżdzie przywita Państwa parking dla 400 samochodów osobowych przy dolnej stacji 4-osobowego, podgrzewanego wyciągu krzesełkowego. Przy korzystaniu z transportu za pośrednictwem SKI bus-u wysiądzie Państwo bezpośrednio przy kasach.

  Dolny budynek obsługi zapewnia nie tylko potrzeby obsługi, takich jak stacja paliwowa dla ratraków, centrala śniegu technicznego, cetntrala wyciągu krzesełkowego, ale też przyjemne, dostatecznie duże publiczne urządzenie socjalne, zaplecze szkółki narciarskiej, przestrzeń dla wypożyczalni i serwisu, punkt medyczny ratownictwa górskiego z przjazdem po śniegu po stronie jednej i odjazdem pacjenta czy to karetką albo śmiglowcem po stronie drugiej.

  Znajduje się tutaj też przechowalnia bagażu, kasy, ośrodek informacyjny ze sklepem, automatyczny samoobsługowy punkt odświeżenia.

  Oprócz tego, na końcu czerwonej trasy zjazdowej rozpieszcza naszych gości resturacja o pojemności wewnętrznej 140 osób, taras zakryty i otwarty z bezpośrednim widokiem na koniec trasy zjazdowej. Częścią restauracji jest też wbudowany bufet samoobsługowy.

  Cały ośrodek jest koncypowany jako strefa spokoju i z tego powodu nie można liczyć na intensywne produkcje muzyczne.

  Rozgłośnia wyciągu krzesełkowego będzie używana wyjątkowo, w razie potrzeby informować klientów o sytuacjach nietypowych albo poważnych. W odróżnieniu od wielu innych ośrodków, droga na wierzchołek Bukowej góry bedzie odbywać się w ciszy, w naturalnym otoczeniu góry.

   
  CENNIK SKIPASS

  Cennik skipass

  MAPA  ZDJĘCIA